La Roche Posay Cicaplast obnovující a ochranný balzám na rty Barrier Repairing Balm 7,5 ml

TOP 21 v kategorii Balzámy na rty

Obnovujíci balzám chrání a obnovuje pokožku popraskaných, podrážděných rtů a jejich okolí...
Garantovaný nákup z EUROPARFÉMY.CZ

Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 1 741×Další informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 26 511×Shop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 582×Shop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč98 % • 10 039×Další informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 272 940×Shop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč100 % • 10×Další informace

Objem
7.5 ml

• Effetive in crack lips
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Výborně hydratuje suché rty.
    • Nedráždí, nepálí
    • Velmi příjemný.
    • žádná

Na rozdíl od balzámů v tyčince se neláme. Stačí nanést malé množství a rty jsou opět krásné a hydratované. Mám často suché rty a tento balzám mi opravdu pomáhá (koupila jsem již podruhé).

• , zakoupeno v Dermocentrum.cz

• Výborně hydratuje.

Mám velmi suché rty - obzvlášť v letním období. Tento krém má příjemnou, nemastnou konzistenci. Rty zvláčňuje, nedráždí a nezpůsobuje svědění. S tímto výrobkem jsem spokojená.

Objem
7.5 ml

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 5 134×Udržitelný e-shopDalší informace

• Effetive in crack lips
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Výborně hydratuje suché rty.
    • Nedráždí, nepálí
    • Velmi příjemný.
    • žádná

• , zakoupeno v Dermocentrum.cz

• Výborně hydratuje.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 5 134×Udržitelný e-shopDalší informace

• Pomáhá vnučky

• Nedráždí citlivé rty.
    • Mám popraskané rty a jedno místo opakovaně praská do krve, po aplikaci vůbec žádné zlepšení ani po týdnu. Řekla bych, že je to drahá vazelína.

Možná stačí jako prevence, pokud máte akutní problém, nedoporučuji.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Vhodné pro hodně suché rty , velká spokojenost.
  • , zakoupeno v Magistra.cz

Velice dobrý na suché rty.

• , zakoupeno v Magistra.cz

Problém se rty které mě neustále pálily vyřešil tento krém.

• , zakoupeno v Lékárna AVE

Skvělý krém, sedí mi i na podrážděnou přecitlivělou pleť, která teď nesnese skoro nic, koupím znovu!

Báječný, doslova